Logo nl.masculineguide.com

Deze 'Mad Men'-veiling Is Jouw Kans Om Een stukje Tv-geschiedenis Te Bezitten

Video: Deze 'Mad Men'-veiling Is Jouw Kans Om Een stukje Tv-geschiedenis Te Bezitten

Video: We MOETEN MINDER VLIEGEN want dat is GOED voor het KLIMAAT, eens of oneens? | BREEKT 2024, Mei
Image
Image

Vorige week werden meer dan 200 rekwisieten, kostuums en decoraties van Mad Men gelanceerd op ScreenBid, een online veilingmarktplaats voor filmliefhebbers. Zelfs als je geen ride-or-die-fan was van de serie, was het smaakvolle oog van Mad Men voor esthetiek, stijl en algehele mise-en-scène ongetwijfeld briljant.

Wij hier bij The Manual hebben de veilinglijst doorzocht om de beste biedbare items te vinden, zodat u uw beste Don Draper-levensstijl kunt leven … of gewoon uw huis of kantoorruimte opfleuren met een unieke, mid-eeuwse pizzazz. Net zoals de show sommigen van ons meenam op een opmerkelijke retro-verkenning door de jaren '60, kun je dit gevoel nu doorgeven aan je vrienden, familie en geliefden met deze explosies uit het verleden.

De meeste items op de veiling zijn meubels, zoals deze prachtige kersenhouten bijzettafel ($ 125), de kantoorbank van Peggy Olson ($ 1.200), de receptie van SC&P ($ 700) en Pete Campbell's eigenaardige blauwe schilderij ($ 1.100). Deze stukken zullen uw huis of kantoor die "American Dream" -look geven.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
  • 1. Receptie van SC&P (0)
  • 2. Het eigenaardige blauwe schilderij van Pete Campbell (, 100)
  • 3. De kantoorbank van Peggy Olson (, 200)

Enkele van onze favorieten zijn onder meer een strak paar wandluidsprekers ($ 125), de dasclip van John Mathis ($ 175), dit prachtige vintage zijhok ($ 150) en, natuurlijk, Don's gouden mand ($ 300). Er zijn een aantal goedkopere, minder gewilde items voor echte fans die gewoon op zoek zijn naar een stukje tv. Geschiedenis, zoals de placemat-set van Don en Megan ($ 50), Harry Crane's goodiebag voor de garderobe ($ 50) en dit ouderwetse baksel gerecht ($ 50).

Dasspeld van John Mathis ($ 175)

Wandluidsprekers ($ 125)

Zijhok ($ 150)

De Mad Men-veiling sluit de kavels om 16.00 uur. PST op vrijdag 6 april. Dit betekent dat je nog genoeg tijd hebt om andere bieders te overleven op de zeldzame en fantasievolle kersenrode Chrysler Imperial Crown-cabriolet uit 1964 - die momenteel geprijsd is op $ 37.500. U kunt hier het volledige aanbod bekijken.

Opmerking: de vermelde prijzen weerspiegelen het huidige biedingsbedrag op het moment van publicatie en zullen naar verwachting stijgen.

Aanbevolen: