Video: Deze 'Mad Men'-veiling Is Jouw Kans Om Een stukje Tv-geschiedenis Te Bezitten
2024 Auteur: Francis Oldridge | [email protected]. Laatst gewijzigd: 2023-12-16 20:41
Vorige week werden meer dan 200 rekwisieten, kostuums en decoraties van Mad Men gelanceerd op ScreenBid, een online veilingmarktplaats voor filmliefhebbers. Zelfs als je geen ride-or-die-fan was van de serie, was het smaakvolle oog van Mad Men voor esthetiek, stijl en algehele mise-en-scène ongetwijfeld briljant.
Wij hier bij The Manual hebben de veilinglijst doorzocht om de beste biedbare items te vinden, zodat u uw beste Don Draper-levensstijl kunt leven … of gewoon uw huis of kantoorruimte opfleuren met een unieke, mid-eeuwse pizzazz. Net zoals de show sommigen van ons meenam op een opmerkelijke retro-verkenning door de jaren '60, kun je dit gevoel nu doorgeven aan je vrienden, familie en geliefden met deze explosies uit het verleden.
De meeste items op de veiling zijn meubels, zoals deze prachtige kersenhouten bijzettafel ($ 125), de kantoorbank van Peggy Olson ($ 1.200), de receptie van SC&P ($ 700) en Pete Campbell's eigenaardige blauwe schilderij ($ 1.100). Deze stukken zullen uw huis of kantoor die "American Dream" -look geven.
- 1. Receptie van SC&P (0)
- 2. Het eigenaardige blauwe schilderij van Pete Campbell (, 100)
- 3. De kantoorbank van Peggy Olson (, 200)
Enkele van onze favorieten zijn onder meer een strak paar wandluidsprekers ($ 125), de dasclip van John Mathis ($ 175), dit prachtige vintage zijhok ($ 150) en, natuurlijk, Don's gouden mand ($ 300). Er zijn een aantal goedkopere, minder gewilde items voor echte fans die gewoon op zoek zijn naar een stukje tv. Geschiedenis, zoals de placemat-set van Don en Megan ($ 50), Harry Crane's goodiebag voor de garderobe ($ 50) en dit ouderwetse baksel gerecht ($ 50).
Dasspeld van John Mathis ($ 175)
Wandluidsprekers ($ 125)
Zijhok ($ 150)
De Mad Men-veiling sluit de kavels om 16.00 uur. PST op vrijdag 6 april. Dit betekent dat je nog genoeg tijd hebt om andere bieders te overleven op de zeldzame en fantasievolle kersenrode Chrysler Imperial Crown-cabriolet uit 1964 - die momenteel geprijsd is op $ 37.500. U kunt hier het volledige aanbod bekijken.
Opmerking: de vermelde prijzen weerspiegelen het huidige biedingsbedrag op het moment van publicatie en zullen naar verwachting stijgen.
Aanbevolen:
Heeft Harde Thee Een Kans?
Met harde seltzer en ingeblikte cocktails en mixers in overvloed, kan harde thee door het veld navigeren en net zo populair worden?
Jouw Missie: Koop Een Van De Beste Tactische Horloges
Tactische horloges bieden alles, inclusief GPS en het volgen van oefeningen, verschillende vormen van verlichting, en, oh ja, ze geven zelfs de tijd vrij nauwkeurig aan. Bekijk onze lijst hieronder voor enkele uurwerken die niet alleen geweldige tactische prestaties bieden, maar ook indrukwekkende stijlprestaties
Jay Som's 'Everybody Works' Is Een Briljant Stukje Slaapkamerpop
Luister naar Jay Som en ontdek talloze genres op haar eerste echte album en slaapkamerpop-opus, 'Everybody Works' (Polyvinyl Records)
Laatste Kans Om Deze Voordelige Hometrainer Te Kopen Op Cyber Monday
Als je op zoek bent naar een hometrainer voor de vakantie, ontvang deze Cyber Monday 20% korting op de JOROTO-hometrainer op Amazon
Test Je Chef-vaardigheden Voor Een Kans Om Een mentorschap Te Winnen Van Rémy Martin & Iron Chef Marc Forgione - The Manual
Heb je het in je om de volgende beroemde chef-kok te worden? Doe mee aan de wedstrijd van Rémy Martin en maak kans om erachter te komen of jij het kunt halen