Logo nl.masculineguide.com

Bekijk Deze Perfect Gerestaureerde Ford Bronco Uit 1969 Ter Veiling

Video: Bekijk Deze Perfect Gerestaureerde Ford Bronco Uit 1969 Ter Veiling

Video: Форд БРОНКО – История Легендарного Внедорожника (1966 – 2021 Ford Bronco) 2024, Mei

Gooding & Company

Autoliefhebbers zijn momenteel allemaal een beetje geobsedeerd door klassieke Ford Broncos - en we begrijpen volkomen waarom. Eén blik op de originele SUV, met zijn boxy lichaamsbouw, korte wielbasis en wit contrasterend dak, laat je zien dat je achter het stuur zit (mogen we wat weidegrond in Wyoming aanbevelen voor de setting van je dagdroom?).

Het is niet alleen het ontwerp van de truck dat verzamelaars in tizzy heeft; Ford's aankondiging van de Bronco-revival in 2020 vernieuwt de intriges voor voorouderlijke SUV's - vooral die met een beetje geschiedenis. Om aan te tonen hoe hard Bronco-koorts heeft toegeslagen, kunt u deze oranje Bronco uit 1969 overwegen die tijdens de Monterey Car Week het veilingblok zal passeren.

Experts zeggen dat deze truck voor tussen de $ 180.000 en $ 220.000 zal worden verkocht op de Gooding & Company-veiling, dankzij de combinatie van concourse-grade restauratie en een uniek verleden. Al vroeg was deze truck een Ford-testauto voordat hij werd verkocht aan de racepartners van het bedrijf, Holman & Moody en Bill Stroppe (voor één enkele, scherpe dollar). In plaats van het Ford VIN-nummer wordt de truck geïdentificeerd door het Holman & Moody-serienummer. In 2016 werd het voertuig ontdekt en door Colin Comer 2400 uur gerestaureerd. Ter vergelijking: de bouw van een nieuwe ToyotRAV4 duurt 17-18 uur (inclusief inspectietijd).

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Dit speciale model heeft een differentieel met beperkte slip voor en achter, een Bronco Sport-pakket en andere favoriete goodies voor verzamelaars. Voor het modeljaar 1969 verving Ford de Bronco's 289 kubieke inch V8 door 302 kubieke inch V8 met een vermogen van 205 pk en een koppel van 300 pond-voet. Andere 4 × 4 hardware inclusief solide assen, op maat gemaakte ophanging, Dantransfer-koffer en lange wielreizen.

Op dit moment is het onduidelijk welke vorm de nieuwe Bronco zal aannemen, ofwel soft-roader of hardcore beefcake in dezelfde geest als de F-150 Raptor. We weten wel dat Ford een gehybridiseerde versie van de nieuwe truck zal aanbieden, maar er is al een hybride Jeep Wrangler te koop, dus een elektrisch ondersteunde 4 × 4 is geen groot nieuws. Verwacht wordt dat de nieuwe Bronco gebaseerd zal zijn op de 2019 Ranger, die zelf een soort heropleving is (in ieder geval op de Amerikaanse markt). Eerlijk gezegd, zolang Ford de Bronco-naam niet besmeurt zoals Chevy heeft met de Blazer, zullen we blij zijn.

Bekijk tot die tijd de veiling van Gooding & Co deze week om de verkoopprijs van deze Bronco uit ’69 te zien.

Aanbevolen: