Video: Bekijk Deze Perfect Gerestaureerde Ford Bronco Uit 1969 Ter Veiling
2024 Auteur: Francis Oldridge | [email protected]. Laatst gewijzigd: 2023-12-16 20:41
Gooding & Company
Autoliefhebbers zijn momenteel allemaal een beetje geobsedeerd door klassieke Ford Broncos - en we begrijpen volkomen waarom. Eén blik op de originele SUV, met zijn boxy lichaamsbouw, korte wielbasis en wit contrasterend dak, laat je zien dat je achter het stuur zit (mogen we wat weidegrond in Wyoming aanbevelen voor de setting van je dagdroom?).
Het is niet alleen het ontwerp van de truck dat verzamelaars in tizzy heeft; Ford's aankondiging van de Bronco-revival in 2020 vernieuwt de intriges voor voorouderlijke SUV's - vooral die met een beetje geschiedenis. Om aan te tonen hoe hard Bronco-koorts heeft toegeslagen, kunt u deze oranje Bronco uit 1969 overwegen die tijdens de Monterey Car Week het veilingblok zal passeren.
Experts zeggen dat deze truck voor tussen de $ 180.000 en $ 220.000 zal worden verkocht op de Gooding & Company-veiling, dankzij de combinatie van concourse-grade restauratie en een uniek verleden. Al vroeg was deze truck een Ford-testauto voordat hij werd verkocht aan de racepartners van het bedrijf, Holman & Moody en Bill Stroppe (voor één enkele, scherpe dollar). In plaats van het Ford VIN-nummer wordt de truck geïdentificeerd door het Holman & Moody-serienummer. In 2016 werd het voertuig ontdekt en door Colin Comer 2400 uur gerestaureerd. Ter vergelijking: de bouw van een nieuwe ToyotRAV4 duurt 17-18 uur (inclusief inspectietijd).
Dit speciale model heeft een differentieel met beperkte slip voor en achter, een Bronco Sport-pakket en andere favoriete goodies voor verzamelaars. Voor het modeljaar 1969 verving Ford de Bronco's 289 kubieke inch V8 door 302 kubieke inch V8 met een vermogen van 205 pk en een koppel van 300 pond-voet. Andere 4 × 4 hardware inclusief solide assen, op maat gemaakte ophanging, Dantransfer-koffer en lange wielreizen.
Op dit moment is het onduidelijk welke vorm de nieuwe Bronco zal aannemen, ofwel soft-roader of hardcore beefcake in dezelfde geest als de F-150 Raptor. We weten wel dat Ford een gehybridiseerde versie van de nieuwe truck zal aanbieden, maar er is al een hybride Jeep Wrangler te koop, dus een elektrisch ondersteunde 4 × 4 is geen groot nieuws. Verwacht wordt dat de nieuwe Bronco gebaseerd zal zijn op de 2019 Ranger, die zelf een soort heropleving is (in ieder geval op de Amerikaanse markt). Eerlijk gezegd, zolang Ford de Bronco-naam niet besmeurt zoals Chevy heeft met de Blazer, zullen we blij zijn.
Bekijk tot die tijd de veiling van Gooding & Co deze week om de verkoopprijs van deze Bronco uit ’69 te zien.
Aanbevolen:
Een Geheel Nieuwe Ford Bronco Zal Uit De As Opstaan in 2021
In een van de meest opwindende auto-onthullingen van de afgelopen vijf jaar, keert de Ford Bronco in 2021 terug als een geheel nieuwe familie vrachtwagens
Deze L88 Corvette Uit 1967 Zou De Zeldzaamste 'Vette Ter Wereld Kunnen Zijn
Er zijn zeldzame auto's en dan zijn er zeldzame auto's. Originele Corvettes uit de jaren 60 behoren tot de meest gewilde ter wereld. Een geheel originele ‘Vette uit 1967 is zojuist te koop aangeboden, en het zou 'The Holy Grail' kunnen zijn
Deze 'Mad Men'-veiling Is Jouw Kans Om Een stukje Tv-geschiedenis Te Bezitten
Don je beste Don Draper blindgangers en bied op deze geweldige vintage stukken uit de 'Mad Men'-set voordat ze weg zijn
Deze Bandit9 L-Concept-motorfiets Ziet Er Rechtstreeks Uit Star Trek Uit
"Het enige dat tussen feit en fictie staat, is tijd", luidt een citaat van Daryl Villanueva, oprichter van Bandit9. Hoewel deze woorden gemakkelijk onze gevoelens voor sciencefiction zouden kunnen weerspiegelen, heeft Villanueva het eigenlijk over zijn nieuwe L-Concept-motorfiets
De Indiana Jones-hoed Van Harrison Ford Haalt $ 520.000 Op Bij Een Veiling
Beschreven door de veilingmeester als "een wereldwijd erkende filmische schat", is de fedora gedragen door Harrison Ford in 'Raiders of the Lost Ark' net onder de hamer gegaan voor meer dan een half miljoen dollar