Logo nl.masculineguide.com

9 Van De Coolste Auto's Die Worden Geveild Bij RM Sotheby's Arizona

Inhoudsopgave:

Video: 9 Van De Coolste Auto's Die Worden Geveild Bij RM Sotheby's Arizona

Video: ВНУТРИ ЭКСКЛЮЗИВНОЙ КОЛЛЕКЦИИ АВТОМОБИЛЕЙ RM | RM SOTHEBYS GARAGE TOUR 2024, April

RM Sotheby's Arizonauction, het heilige land voor verzamelaars van klassieke auto's, gaat van 17-18 januari 2019 van start, met meer dan 150 waanzinnig sexy, vintage, zeldzame en regelrechte coole auto's van autofabrikanten als Rolls-Royce, Porsche, Cadillac, Ferrari, Vector, en nog veel meer.

De line-up wordt gehost in het Biltmore Resort en Spin Phoenix in Arizona en varieert van misleidde oorlogsjeeps tot '60s Rolls met vintage tv in de koets tot de meest waanzinnige Mercedes die we ooit hebben gezien, zelfs verzamelbare herenhuizen voor campers.

We hebben elke kavel doorzocht om de negen coolste auto's bij RM Sotheby's Arizonthat te vinden die aan de hoogste bieder zullen worden verkocht.

Ferrari 250 GT Coupe Speciale uit 1957 van Pinin Farina

h3> $ 11.000.000 - $ 13.000.000

Er bestaat geen andere Ferrari van dit type (vandaar het prijskaartje), want de ’57 250 GT Coupé werd speciaal gebouwd voor Belgische royalty, die destijds maatje waren met de auto-ontwerper. Deze op maat gemaakte auto heeft een lange neus met bedekte koplampen, vergelijkbaar met de 250 GT Tour de France racende Berlinetta's van de jaren '50 (tweezits sportcoupés populair gemaakt door Ferrari). De voorspatborden zijn bezaaid met grote verchroomde ventilatieopeningen die een super elegante look geven. De algemene verhoudingen, vooral het achterglas en de behandelingen op het spatbord, waren ook gespecialiseerd. De auto wordt geleverd met historische foto's, mediclippings, restauratiefacturen en wordt door de experts van Sotheby 'een van de belangrijkste straatauto's van de jaren 50' genoemd.

Onder de motorkap

Rolls-Royce Phantom V State Landaulet uit 1967 van Mulliner Park Ward

h3> $ 1.000.000 - $ 1.500.000

Een van de vijf geproduceerde exemplaren, de Phantom V State Landaulet ziet er fantastisch uit - de auto werd tenslotte in opdracht van de regering van Romanithen gebruikt en later door de koningin van Engeland gebruikt tijdens een uitstapje in Bermudand op de Kaaimaneilanden. The Rolls heeft ook astronaut Buzz Aldrin geparadeerd. Hoewel het wordt voorgesteld voor museumvertoning en op de markt wordt gebracht aan liefhebbers van geschiedenis, is het een goede zaak om de Phantom V State mee te nemen tijdens een weekendtrip, waarbij we langs de kust varen met de landaulet van boven naar beneden. Dit is de Rolls met de tv op de achterbank.

Onder de motorkap

Cadillac V-16 Sport Phaeton uit 1930 van Fleetwood

h3> $ 750.000 - $ 900.000

echte klassieke Amerikaanse auto, de onberispelijke restauratie van deze Cadillac V-16 Sorts Phaeton uit 1930 heeft prijzen gewonnen van de Antique Automobile Club of Americ (AACA) en Classic Car Clubf of Americ (CCCA). Het is een verdomd knappe caddy, maar deze rit is ook een van de slechts 18 overgebleven Sport Phaetons. Dat is enorm, want de V-16 was belangrijk voor Cadillac. In wezen zijn het twee motoren-in-één die het carter en de krukas delen, maar individuele complete brandstofsystemen hebben (d.w.z. carburateurs, uitlaat, enz.). Het resultaat is een soepele, zoete kracht die nieuw was omdat hij minder luidruchtig was. De buitenkant is hypnotiserend, maar de binnenkant is een geweldige puzzel van autotechniek.

Onder de motorkap

Prototype Vector Avtech WX-3R Roadster uit 1993

h3> $ 450.000 - $ 550.000

De minder bekende sportwagen, de Vector, was een Amerikaanse auto die begin jaren '90 gedurende vier korte jaren hier in de VS werd geproduceerd. De Avtech WX-3R was de enige roadster ooit. De styling was geïnspireerd op straaljagers, maar dan een beetje curvier, en de glimmende amethistpaarse kleur deed de hoofden draaien bij het eerste debuut. Deuren in schaarstijl en Rodeck twin-turbo V-8's die achter het passagierscompartiment zijn geplaatst, zijn misschien bizar, maar dat is het mooie van Vector.

Onder de motorkap

1953 Bentley ‘Blue Train’ recreatie van Racing Green

h3> $ 400.000 - $ 500.000

De originele "Blue Train" Bentley, populair onder playboy-miljonairs, is voor honderd miljoen procent niet te koop, aangezien hij ooit toebehoorde aan de erfgenaam van de Zuid-Afrikaanse diamant- en goudmijn en wordt beschouwd als de mooiste zesversnellingsbak die ooit is gemaakt. Ter wille van Bentley-fanatici nam Racing Green Engineering uit het Verenigd Koninkrijk hun 30-jarige ervaring op met het restaureren en bouwen van Bentley Specials en creëerde de Blue Train opnieuw. Ta-da! Deze bootleg, die in 2018 is voltooid en alleen ooit is getest, heeft een achtcilindermotor en interieurblokken met kristallen karaffen.

Onder de motorkap

AC Ace-Bristol uit 1960

h3> $ 250.000 - $ 300.000

Over deze gerestaureerde AC Ace-Bristol hoef je niet veel te zeggen, want de foto's zouden het allemaal moeten zeggen. Ik bedoel, kijk eens naar deze gekke rit. Dit is een nietje voor verzamelaars van wedstrijdroadsters. Let op de historische details zoals de AC-tankdop, niet-uitlopende spatborden, prachtige stuurinrichting met houten rand en klassieke Britse spaakwielen.

Onder de motorkap

1951 Spartaans koninklijk herenhuis

h3> $ 200.000 - $ 250.000

Als je dacht dat reistrainers alleen voor vagebonden roadtrippers waren, denk dan nog eens goed na. Het felbegeerde Spartan Royal Mansion wordt de "Cadillac" van de luchtstromen genoemd en kostte na zijn vrijlating evenveel als een klein huis. Deze stoute jongen is volledig gerestaureerd en heeft alles, inclusief interieurmeubilair uit het midden van de eeuw, geborduurde kussenslopen en antiek tuinmeubilair. Net als alle andere Spartanen is de Royal Mansion gemaakt van aluminium van vliegtuigkwaliteit en staat het op stalen rails. Maak je geen zorgen, er is een nieuwe led-flatscreen en een iPod-dock.

Onder de motorkap

Cadillac Eldorado ‘El Conquistador’ uit 1967 door John D’Agostino

h3> $ 80.000 - $ 100.000

Deze Cadillac Eldorado uit 1967, geplukt uit de autoverzameling van de beroemde drummer, Travis Barker, is een vallende ster voor een klassieke autoverzamelaar om in hun zak te stoppen. Ja, de lak is niet van deze wereld goed (gedaan door de bekroonde customizer Gene Winfield), maar de auto zelf is ook opmerkelijk omdat hij de eerste caddy was met een vlijmscherpe coupé-styling, eenvoudigere bediening en voorwielaandrijving.. De motor is aangepast en niet hetzelfde als de originele El Conquistador, maar who cares. Dit is de meest luxueuze hot rod die je ooit zult zien.

Onder de motorkap

1952 Willys M38 Koreaanse oorlogsjeep

h3> $ 40.000 - $ 50.000

Het zal als overwinnaar voelen om het bod op deze authentieke Koreaanse War-erWillys M38 te winnen. Afgezien van de Jeep uit '52 die vanaf de grond af wordt gerestaureerd, wordt hij geleverd met parafernali waaronder "MDeuce" M2 50-kaliber machinegeweer, twee M1 Garand-trainingsgeweren (gebruikt voor demonstratie van laden / lossen en schoonmaken), kapmessen, bajonetten, helmen, aan de zijkant gemonteerde bijl en schop, paar slapende granaten, verschillende munitieblikken en GI plunjezakken. hoogst ongebruikelijke en zeldzame vondst, deze Jeep zal voor altijd deel uitmaken van de Amerikaanse militaire geschiedenis.

Onder de motorkap

Aanbevolen: